Gümrükleme ve Taşımacılık

Şirketimiz uluslararası gümrükleme ve taşımacılık alanında gösterdiği hizmetler ile sektörde önemli yatırımlar yapmıştır. Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini karşılayarak, ürünlerini ulaşım sürelerini ve maliyetlerini hesaplayarak, uluslararası gümrükleme ve taşımacılık konusunda en uygun çözüm yollarını sunmaktayız.

Şirket olarak uluslararası taşımacılık konusunda hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı ve kombine taşımacılık alternatifleri ile çözümler üretmekteyiz. İran, Türkmenistan, Irak veya dünyanın herhangi bir ülkesine uluslararası taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz.   

Uluslararası gümrükleme konusu oldukça önemli ve hassasiyet gösterilmesi geren bir iştir. Bu alanda her biri deneyimli, uzman ve profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Teknolojiye olan yatırımlarımız ile sizin ithalat ve ihracat ile ilgili işlemlerinize ait tüm bilgileri otomasyon sistemi yöntemimiz ile merkez sistemimize aktarmakta ve böylece tüm gümrükleme işlemlerinizi çok kısa sürede bitirmekteyiz.

Müşterilerimizin uluslararası gümrükleme ve taşımacılık işlemlerinin sonuç belgeleri merkez arşivlerimizde saklamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz şifreler ile bu evraklara ve belgelere istenildiği zaman internet yolu ile ulaştırmaktayız. 

Uluslararası gümrükleme ve taşımacılık hizmetlerimizdeki tüm işlemlerde gizlilik anlaşması esas alınmakta ve ticari bilgileriniz asla başka firmalar veya kişiler tarafından görülmemektedir. 
 


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır