Makine ve Yedek Parça

Şirketimiz özel sanayi makineleri ve seri üretim makineleri ve yedek parçaları sıfır ve ikinci el temin etmek konusunda sizle güvenilir aynı zamanda uygun çözümler bulmak konusunda hizmet vermektedir.

Günümüzde sanayicilerin en çok zorlandığı konu özel sanayi makineleri ve seri üretim makineleri ve yedek parçaları sıfır ve ikinci el temin etmek konusunda yaşadığı sıkıntılardır. Bu parçaları ithal veya ihraç etmek bazen sürenin uzaması veya ekstra masraflar çıkarmasına neden olabilir. Ancak şirket olarak profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlere zaman kaybı veya ekstra maddi harcama çıkartmadan çok hızlı bir işlem uygulamaktayız. 

Özel sanayi makineleri kişiye ya da firmaya özel olarak tasarlandığı için bu makinelerin yedek parçalarını ikinci el olarak temin etmek oldukça zordur. Genellikle sıfır olarak üretilmesi ve ülkeye gönderilmesi gerekmektedir. Çok nadir de olsa ikinci el parçalarını da mümkün olabilir. Bu parçaları ister sıfır ister ikinci el olarak temin etmenizi ve ürününüzün müşteriye ulaşmasını sağlamaktayız.

Hızlı ve garantili çözüm yollarımız ile sizleri özel sanayi makineleri ve seri üretim makineleri ve yedek parçaları sıfır ve ikinci el temin etmek ile sıkıntılarını çözmekteyiz.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır