Metal ve Demir Ürünleri

Metal ve Demir Ürünleri


Ülkemizde ithalat ve ihracat işlemleri oldukça artmıştır. Pek çok firma; uluslararası ticaret yaparken ihracat ve ithalat konularında bu konularda uzman olan dış ticaret şirketlerinden destek almaktadır.
Metal ve demir ürünleri ile ilgili ithalat veya ihracat yapan bir firmanız varsa şirket olarak sizlere uygulanacak tüm prosedürler ve ayrıntılar hakkında yardımcı olmaktayız.

Özel sektörde kullanılan veya özel sanayilerde üretilen bu metal ve demir ürünleri hakkında çok değişik mevzuatlarda prosedürler uygulanmaktadır. Bazı şirketler ithalat ve ihracat sırasında bu prosedürlerde takılmaktadır ve hem zaman hem de maddi kayıp yaşamaktadır. Ancak şirketimizin ticaret odasından aldığı gümrük mevzuatında her türlü kalem ürünlerin ithalat ve ihracatına yönelik izni ile şirketiniz herhangi bir engel ile karşılaşmadan metal ve demir ürünleri ithalatı ve ihracatı işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Uluslararası konularda metal ve demir ürünleri ile ilgili ithalat veya ihracat işi yapıyorsanız; şirketimizin tecrübeli ve uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel hizmetlerimiz için mutlaka bizi aramalısınız.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır