Nakliye Hizmetleri

Her geçen gün dünyanın daha fazla globalleşmesi ile çeşitli pazarlar oluşmakta ve bu pazarlar yatırım ve iş gücüyle büyümektedir. Gerek ticaret gerek sanayi sektörleri teknolojinin de gelişmesiyle büyük bir iş ağına sahip olmuşlardır.

Şirketimiz Avrupa ülkelerinden her türlü ticaret ve nakliye hizmetleri sağlamakta siz değerli iş ortaklarımız için vazgeçilmez ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Yurt dışından temin edeceğiniz ürünler ile ilgili gerek nakliye gerek ticaretin tam olarak uygulanabilmesi için gümrükleme hizmetlerini sağlamaktadır.

Avrupa ülkelerinden her türlü ticaret ve nakliye hizmetleri sunmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu işlemlere vakıf olmanın yanında, hızlı, güvenilir ve uygun çözümler üretmek gerekmektedir. Ticaret odasının şirketimize verdiği gümrük mevzuatında her türlü kalem ürünlerin ithalat ve ihracatına yönelik izni ile yurt dışından alacağınız tüm ürünlerin hem ticaret alanınıza girmesini, hem de bu ürünlerin nakliyesi ile ilgili tüm konularda destek vermekteyiz.

 Avrupa ülkelerinden her türlü ticaret ve nakliye hizmetleri konusunda bize ulaşarak tüm işlemlerinizi kolayca, hızlı ve uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz.
 


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır