Plastik Enjeksiyon

İzhab İthalat ve İhracat, plastik gıda saklama kapları üretiminde tecrübeli ekibi, uluslararası standartlara sahip makineleri ve uygun ödeme seçeneklerinin yanı sıra özellikle sertifikalı ürünleriyle plastik ihracat sahasında ön plana çıkmaktadır.

İzhab İthalat ve İhracat tarafından üretimi gerçekleştirilen plastik enjeksiyon, ısı yoluyla eritilen plastik hammaddenin belirli bir kalıp içerisine enjekte edilerek forma sokulması ve akabinde soğutularak elde edilen ürünün kalıptan çıkarılmasıyla ortaya çıkan plastik kaplardır.

Plastik enjeksiyon ile küçük komponentlerden mobilayalara kadar farklı kategori ve büyüklükte plastik parçaların üretilmesi mümkündür. Plastik enjeksiyon makinesi ile gerçekleştirilen bu üretim biçimi ilk defa 1930’lu yıllarda kullanılmış ve kullanım alanı her geçen gün yaygınlaşarak insanların vaz geçilmezi haline gelmiştir.

İzhab İthalat ve İhracat tarafından özellikle plastik gıda saklama kaplarının üretiminde tercih edilen plastik enjeksiyon sistemi uluslararası standartlara sahip kriterlerde üretilmekte ve İzhab bu anlamda gerekli tüm izin belgelerine de sahiptir.

İzhab bilgisayar destekli (makine kontrolü bilgisayar üzerinden sağlanmaktadır) üretim tezgahları ile titizlikle plastik enjeksiyon hizmetini yürütmektedir.

İzhab İthalat ve İhracat uluslararası ticaret sektöründe ve bilhassa plastik ihracat sektöründe profesyonel hizmet anlayışı ve etkin çözümleri ile öncü kimliğini muhafaza etmiş kendi standardını da sürekli aktif tutarak süreç içerisinde dinamik bir marka olmuştur.

Şeffaf yapısı ve T.C. yasalarına uygun faaliyetleri ile müşteri memnuniyetlerini üst seviyede tutan İzhab İthalat ve İhracat kendi bünyesinde;

 • metal ve demir ürünleri
 • makine ve yedek parça
 • tarım ilaçları ve gübreleri
 • rafine ürünleri
 • uluslararası gümrükleme ve taşımacılık
 • nakliye hizmetleri
 • özel sanayi makineleri
 • seri üretim makineleri
 • sanayi ve araba yedek parçaları
 • gıda ürünleri
 • uluslararası ticaret danışmanlığı
 • uluslararası yatırım danışmanlığı
 • plastik enjeksiyon

hizmetlerini barındırmaktadır.

İzhab İthalat ve İhracat plastik enjeksiyon hizmeti ile müşterilerinin plastik saklama kabı ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmekte ve mevcut üretim alt yapısı ile üstün üretim ve kaliteli hizmet misyonunu güvenilir iş ortaklığı ile pekiştirmektedir.

İzhab İthalat ve İhracat plastik enjeksiyon hizmeti kapsamında kendi bünyesinde sahip olduğu 80 – 900 ton arası plastik enjeksiyon makineleri ile 0.10 gr.’dan 3.500 gr.’a kadar farklı büyüklükteki plastik ürünleri (hatta bu ürünlere şeffaf, mikro, hassas, inca cidarlı, kritik parçalar da dahil edilebilir.) titizlikle üretmektedir.

İzhab İthalat ve İhracat TSE kalite standartlarına ve uluslararası belgelere sahip kaliteli hizmeti kendisine düstur edinmiş öncü bir kuruluştur. Bu çizgide faaliyetlerine dinamik bir şekilde devam eden İzhab plastik ihracat sektöründe müşterilerine sunduğu uygun ödeme koşulları ve profesyonel yaklaşımları ile de iyi bir çözüm ortağı olarak uluslararası sahada hizmetine devam etmektedir.

ANAHTAR KELİMELER: PLASTİK ENJEKSİYON, PLASTİK, PLASTİK İHRACAT


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır