Sanayi ve Araba Yedek Parçaları

Ülkemizde artık ekonomi yapısının gelişmesi ve uluslararası sahada gün geçtikçe büyümesi ile birçok şirketlerimiz dünya pazarında önemli yerlere sahip olmaktadır. Sanayi ve ticaret alanında boy gösteren ülkelerden yatırımlarımız ve ortaklıklarımız sayesinde önde bulunmaktayız.

Otomotiv sektörünün hızla gelişmesi ve dev markaların ülkemizi büyük bir pazar halinde görmesi bu sektörde hizmet veren şirketlerimizin de iştahını kabartmıştır. Sanayi ve araba yedek parçaları konusu da uzmanlık alanlarımız içinde yer alan ve birçok müşterimize hizmet verdiğimiz bir konudur.

Sanayi ve araba yedek parçaları konusunda yaşanılan en büyük sıkıntı ithalat ve ihracat sırasında doğabilecek problemlerdir. Bu problemler yüzünden müşterilerimiz ile şirketiniz arasında teslimat veya ürün temin etme konusunda çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sanayi ve araba yedek parçaları konusunda bu sıkıntıları yaşamamak ve hızlı bir şekilde müşterilerinize hizmet vermeniz adına sizlere çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz sizlere uluslararası arenada yer söz sahibi olmanız, müşterileriniz ile sıkıntılarla karşı karşıya kalmamanız, yatırım ve zaman kaybı yaşamadan doğru ve uygun çözüm yolları üretmeniz için destek olup şirketinizi bulunduğu sektörde bir basamak daha yukarıda olmasını sağlamaktadır.  
 


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır