Hakkımızda

İZHAB İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ Türkiye’de uluslararası ticaret konusunda önde gelen kuruluşlardan biridir. Şirketimiz Türkiye’de 10 yılı aşkın bir sürede hızla büyümüş, yatırımlarını ve müşteri portföyünü her yıl arttırarak bulunduğu sektörde öncü şirketlerden biri haline gelmiştir.

İzhab İthalat ve İhracat Limited Şirketi faaliyetleri arasında metal ve demir ürünleri, tarım ilaçları ve gübreleri, rafine ürünleri, uluslararası gümrükleme ve taşımacılık, özel sanayi makineleri ve seri üretim makineleri ve yedek parçaları temini, Avrupa ülkelerinden her türlü ticaret ve nakliye hizmetlerini sunma, uluslararası ticaret danışmanlığı, uluslararası yatırımlar danışmanlığı, sanayi ve araba yedek parçaları ve gıda ürünleri bulunmaktadır.

Uluslararası ticaret konusunda kendisine iş ortağı olarak gördüğü siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler ve çözüm yolları sunmaktayız. Şirketimiz her zaman beraber çalıştığı şirketlerin menfaatlerini korumayı, kendini sürekli geliştirerek ve yenileyerek kaliteli hizmet anlayışını en üst düzeyde uygulamayı, şeffaf ve yasalara uygun çalışma prensipleriyle; profesyonel, alanında uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış ve bu başarıyı her yıl korumayı hedeflemiştir.
 


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@izhab.com.tr

2019 © İZHAB İTHALAT İHRACAT Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır